Ponad 30 lat tradycji firmy


Firma RETROLAMP ® powstała w 1984 roku i zajmuje się głównie ślusarstwem i obróbką skrawaniem. W 1994 roku rozszerzyliśmy ofertę o odlewnictwo metali nieżelaznych.

Podstawowe produkty - słupy oświetleniowe, lampy ogrodowe i uliczne, meble ogrodowe, wyroby techniczne są odlewane w aluminium i mosiądzu.

Nasze produkty eksportujemy do Holandii, Belgii, Irlandii, Niemiec oraz Emiratów Arabskich.

Na targach w Kownie otrzymaliśmy za prezentację lamp ulicznych pierwszą nagrodę Mera Kowna.

Nasze wzory są chronione prawami autorskimi i zastrzeżone jako wzory przemysłowe w OFFICE FOR HARMONIZATION IN THE INTERNAL MARKET - ALICANTE.

Posiadamy własną narzędziownię i nowoczesną lakiernię proszkową.

Nasze przedsiębiorstwo uzyskało dofinansowanie na zakup nowej linii technologicznej malowania proszkowego. Realizujemy projekt pt."Wzrost konkurencyjności firmy poprzez zakup linii technologicznej malowania proszkowego".


Materiał :

Wyroby wykonane są z odlewu aluminium i profili aluminiowych

Technologia :

Wyroby wykonane w kokilach, spawane w osłonie argonowej. Elemnty łączone przy pomocy wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Wszystkie elementy obrabiane i dopasowywane.

Proszkowanie :

Wyroby surowe lub malowane proszkowo w podstawowych kolorach : biały, czarny, ciemna zieleń, czerwień (skrzynki pocztowe)

Wymiary :

Wyroby wykonywujemy w standardowych wymiarach jak i pod zamównienie klienta

Okres oczekiwania :

Od momentu zamówienia od 2 do 3 tygodni

Okablowanie :

Brak okablowania - wystepują oprawki na żarówki


  Wieloletnie doświadczenie

Firma RETROLAMP ® powstała w 1984 roku. W 1994 roku rozszerzyliśmy ofertę o odlewnictwo metali nieżelaznych. Posiadamy własną narzędziownię i nowoczesną lakiernię proszkową.
 O firmie   

Jakość produktów

Wysoka jakość, trwałość, estetyka oferowanych wyrobów i życzliwy kontakt z klientami - to dewiza i powinność firmy RETROLAMP ®. Naszą markę budujemy w oparciu o sprawdzone rozwiązania logistyczne i organizacyjne.

  Katalog produktów

 Katalog (PDF)   

  Kontakt

RETROLAMP ®
Jarużyn, ul.Starowiejska 86,
86-031 Osielsko
Kom: +48 604 088 073

 Kontakt   

© RETROLAMP ®